poniedziałek, 1 września 2014

Konkurs z Revitalash

Przychodzę do Was dzisiaj z konkursem, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody marki Revitalash.
Jak zapewne większość z Was wie Revitalash ma świetne produkty stymulujące wzrost rzęs, brwi, włosów, a także inne kosmetyki... Ale czy Wiecie jaka jest historia marki?

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.
Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH.Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.
Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.
Gayle i Michał Brinkenhoff przeznaczają część dochodu ze sprzedaży Revitalash na badania dotyczące raka piersi oraz inicjatywy edukacyjne z tym związane. [źródło]

W związku z nadchodzącym miesiącem świadomości raka piersi (październik) chciałabym zwrócić Waszą uwagę na bagatelizowany w życiu codziennym problem i zachęcić do systematycznego samobadania (o tym, jak to robić, przeczytacie tutaj).

Aby jeszcze bardziej zmotywować Was do zainteresowania tematem ogłaszam konkurs, w którym wygrać można odżywki do rzęs i brwi Revitalash.

Jak wziąć udział w konkursie?
1. Polub fanpage na Facebooku Revitalash i Fellogen
2. Polub i udostępnij publicznie post o konkursie na fanpage Fellogen
3. Zapoznaj się z regulaminem
4. Wypełnij poprawnie poniższy formularz

Nagrodzę dwie najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe: W jaki sposób możesz promować profilaktykę raka piersi i zachęcić do samobadania kobiety w swoim najbliższym otoczeniu?
Nagrodami są: zestaw odżywek do rzęs i brwi Revitalash za uzyskanie pierwszego miejsca, oraz jedna odżywka  do rzęs Revitalash za uzyskanie drugiego miejsca.
Konkurs będzie trwać od 01.09.2014 do 15.09.2014 do godz 23:59. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu. Pozostałe informacje zamieszczone są w regulaminie konkursu.

Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...