czwartek, 13 listopada 2014

Kwiatowy zapach, który niesamowicie mnie urzekł

L'Occitane skomponowało nową serię Arlesienne... Zapach jest inspirowany tancerkami z miasta Arles położonego na południu Francji.

Woda toaletowa Arlésienne to kwiatowa kompozycja, będąca odzwierciedleniem kobiety z Arles - Arlésienne.
Elegancka i tajemnicza, kiedy się pojawia pozostawia jedyny w swoim rodzaju dowód swojej obecności. L’OCCITANE opisuje ją subtelnym bukietem trzech kwiatów: różą symbolizującą jej grację, fiołkiem obrazującym jej tajemniczość i szafranem, ognistym jak jej temperament.

Ale Arlesienne to nie tylko woda toaletowa. Dokładnie ten sam zapach zawarty jest jeszcze w kremie pod prysznic, mleczku do ciała, olejku do ciała i włosów, pudrze, błyszczyku, perfumach w kremie, mydełku i świecy!

Zapach jest niesamowity i kiedy miałam okazję poznać go na początku października, nie mogłam się doczekać, aż produkty staną na półkach! Jestem nim oczarowana
W nutach głowy: szafran, mandarynka
Serce to róża i konwalia
Bazowymi nutami są fiołek i szafran

Woda toaletowa jest dosyć nietypowa - zapach bardzo rozwija się z czasem ujawniając kolejne nuty. Można by sądzić, że są to zupełnie różne wody porównując pierwsze wrażenie z zapachem po czasie.
Na razie mam wersję mini (7,5 ml), ale już wiem, że zainwestuję w pełne opakowaniePolecam też mleczko do ciała, bo pięknie podbija zapach wody i sprawia, że dłużej się utrzymuje.
Żel pod prysznic pozwala cieszyć się zapachem podczas mycia ciała, a krem do rąk w trakcie dna.

Jeśli macie salon L'Occitane w swoim mieście to koniecznie wypróbujcie. A jeśli nie, to strona internetowa również świetnie działa :)

2 komentarze:

  1. czuję go przez ekran ! :) Musi być nieziemski ... zazdroszczę możliwości wypróbowania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z poprzedniczką! Sama też uwielbiam mieć całe serie zapachowe, bo to niesamowicie przedłuża trwałość zapachu i sprawia, że z danym zapachem jesteśmy kojarzone.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...